Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mart 2016, 13:02   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Otobüsde bana pas veren karı

Otobüsde bana pas veren karı
Yakışıklı ve genç bir delikanlıydı peşimden koşan kız sayısı çok fazlaydı bunlardan biri ile de otobüste denk gelmiştim işten çıktıktan sonra otobüse binmiştim o sırada otobüse bir bayan binmişti sürekli bana bakıyordu ilk başlarda acaba bana mı öyle geliyor diye düşünsem de baya baya bana bakıyordu bunun üzerine bende ona bakmaya başlayınca karşılıklı gülüşmeye başlamıştı bana kaş göz yapmaya başlayınca da güzel hatunu eve götürmüştüm.

Hiç tereddüt etmeden evime gelen hatunun yollu olduğunu anlamıştım bunun üzerine biğr süre yalandan sohbet ettikten sonra hatuna sokulmaya başladım oda bana karşılık verince birbirimizi bir anda öpüşürken bulmuştuk bir süre öpüştükten sonra güzel hatunu kucaklayarak yatağa götürdüm üzerine çıkarak kıyafetlerini çıkardım amını bir güzel yaladıktan sonra sikimi eline verdim çok iştahlı yalayarak beni coşturmuştu hemen güzel hatunu kucağıma alarak amına girdim alttan alttan sert sert pompalayınca zevkin doruklarına ulaşan hatun kucağımda inim inim inlemeye başlamıştı bir süre daha aynı şekilde sikince zevkten kucağımda kıvranan hatun en sonunda fışkırarak orgazm olmuştu.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla